Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Lista kandydatów przyjętych do OSM I stopnia

Klasa 1

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Adamski Natan

Fortepian

2.

Arent Adam

Klarnet

3.

Barańska Barbara

Skrzypce

4.

Bąk Aleksander

Waltornia

5.

Ciemniecka Zuzanna

Fortepian

6.

Chalupka Anna

Skrzypce

7.

Domagała Lidia

Wiolonczela

8.

Gajewska Antonina

Skrzypce

9.

Gołębiewski Dominik

Gitara

10.

Jarausch Joey

Obój

11.

Jurgielewicz Ignacy

Waltornia

12.

Klonowska Alicja

Flet

13.

Korzeniewski Kacper

Gitara

14.

Krasowska Zuzanna

Skrzypce

15.

Kryg Erika

Skrzypce

16.

Malec Jeremiasz

Fortepian

17.

Należny Aniela

Wiolonczela

18.

Niewczas Natan

Obój

19.

Nowak Zofia

Klarnet

20.

Pacholewicz Liliana

Skrzypce

21.

Pesta Anna

Fortepian

22.

Pikhulia Myroslava

Fortepian

23.

Radwański Tymoteusz

Perkusja

24.

Wdowczyk Michał

Wiolonczela

25.

Wojtkowiaj ? Mykaj Natan

Kontrabas

26.

Zaborski Antoni

Trąbka

Klasa 2

L. p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Asiukiewicz Piotr

Wiolonczela

Klasa 3

L. p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Micota Franciszek

Perkusja

2.

Wyszczelski Jan

Trąbka

Klasa 4

L. p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Wiedemann Stanisław

Gitara

Klasa 5

L. p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Asiukiewicz Jan

Fortepian

 

Lista kandydatów przyjętych do PSM I stopnia

(Szkoła Popołudniowa)

Klasa 1

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Barańska Klara

Altówka

2.

Czerwiński Lucjusz

Trąbka

3.

Czyżyk ? Skoczyk Martyna

Wiolonczela

4.

Drozdowski Igor

Fortepian

5.

Godzińska Paulina

Skrzypce

6.

Kaczorek Anna

Flet

7.

Kijewska Lena

Skrzypce

8.

Kijewska Nina

Wiolonczela

9.

Kita Wiktoria

Altówka

10.

Kozieja Laura

Altówka

11.

Lutoborska Karolina

Wiolonczela

12.

Micota Aniela

Flet

13.

Rudenko Nazar

Gitara

14.

Taubert Martyna

Gitara

 

Klasa 2

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

1.

Russek Aleksander

Perkusja

 

 
PDF Drukuj Email

Spotkanie rodziców nowoprzyjętych uczniów

do klasy 1 OSM I stopnia odbędzie się

24 czerwca (czwartek) o godzinie 16.30

W Sali kameralnej naszej szkoły

Obecność obowiązkowa!

 
PDF Drukuj Email

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

 

 

Klasy 1-4 PSM I stopnia oraz V PSM II stopnia

24.06 (czwartek) gadzina 1600 sala kameralna



Klasy 1-3 OSM I stopnia

25.06 (piątek) godzina 900 sala koncertowa

 


Klasy 4-6 OSM I stopnia


25.06 (piątek) godzina 1030 sala koncertowa


Klasy I-V OSM II stopnia

25.06 (piątek) godzina 1200 sala koncertowa

 

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego mogą brać udział rodzice i opiekunowie uczniów.

 

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Tu można pobrać listę osób zakwalifikowanych do:

Ogólnokształcącej Szkoły Muzyczne I stopnia (OSM I st)

oraz

Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia (PSM I st -,"popołudniówka")


Gratulujemy!

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts