Home
Aktualności
PDF Drukuj Email


W sobotę 3 marca z okazji otwartych drzwi w szkole gościliśmy dzieci wraz z rodzicami chcących poznać naszą placówkę. Gości powitaliśmy koncertem, na którym zaprezentowane zostały instrumenty wszyystkich skcji. Nastepnie rodzice i dzieci mieli okazję zwiedzić szkołę, posłuchać na żywo muzyki, zapoznać się z instrumentami a nawet spróbować swoich sił w grze na różnych instrumentach pod okiem nauczyciela.

Można było również obejrzeć klasy, w których odbywają się zajęcia edukacji wczesnoszkolnej oraz zapoznać sie z przyszłymi wyhowawcami klas pierwszych.

Oprócz poznania instrumentów, którymi dzieci były zafascynowane, mogły one również poskakać na piłkach terapeutycznych, skorzystać z dywanu interaktywnego oraz wykorzystać podczas zabaw krzesełka sensoryczne.

Dużo więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII - zapraszamy!

 
PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

 

Opłaty za obiady w m-cu

MARCU 2018

będą przyjmowane w dniach:

 

28 II  2018  w godz.  1200 - 15 30

01 III  2018  w godz.  0800 - 09 00

01 III  2018  w godz.  1200 - 16 00

02 III  2018  w godz.  1200 - 15 30


Odpłatności za obiady na cały MARZEC wynoszą

uczniowie klasy  I   - 66,00

pozostali uczniowie    -  72,00

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Insta.Ling wprowadzony od w naszej szkole pomaga nie tylko w efektywnym utrwalaniu słówek z języka angielskiego, ale i ze znajomości ortografii.


Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia radzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania ? jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

Jak wygląda nauka z Insta.Ling?

Uczeń rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Aplikacja uwzględnia więcej niż jedną prawidłową odpowiedź, pozwalając na stosowanie synonimów. W przypadku błędu wyświetlana jest poprawna odpowiedź. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie. Dzięki temu słówka, z którymi uczeń nie ma żadnych problemów, pojawiają się rzadziej, a uczeń może poświęcić więcej uwagi tym problematycznym.

Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts