Home
Wydarzenia muzyczne
PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

DZIEWIĄTKA NIEZWYCZAJNYCH Z MUZYCZNEJ, CZYLI W TALENCIE SIŁA

Wykorzystywać zdolności, ciężko pracować, w występ wkładać całą duszę i już? Taką receptę na sukces może zdradzić dziewięciu uczniów naszej szkoły nagrodzonych przez Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

W piątek - 15 kwietnia 2016 roku na wielkiej gali w ratuszu stawili się: Damian Bojanowski , Dariusz Gatza , Jakub Grzelachowski , Oliwia Ingielewicz , Adrian Jacak, Martyna Matysiak , Alicja Okuniewicz, Anna Puchowska i Małgorzata Wójcik , dostrzeżeni przez kapitułę jako młodzież najzdolniejsza. W gronie tym znaleźli się również nasi absolwenci: Karolina Nowotczyńska, Karol Sokołowski i Krzysztof Narodowski.

Prezydent w swoim przemówieniu docenił naszych młodych - zdolnych: Z wielkim zadowoleniem mogę stwierdzić, że w naszym mieście nie brakuje uzdolnionej młodzieży oraz dojrzałych artystów i animatorów kultury. Z dumą patrzę na ich osiągnięcia.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów. Niech muzyka będzie z Wami!

 
PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

Człowiek się uczy przez całe życie,nie tylko w szkolnej ławce. Klasa 4a wybrała się do pizzerii, aby zagłębić tajniki robienia pizzy. Dzieci miały możliwość zobaczenia jak się wyrabia ciasto, dobrać ulubione składniki i wypiec swoje dzieło. Nasi uczniowie są wszechstronnie uzdolnieni. Joanna Cygan 
PDF Drukuj Email

Informujemy, że w połowie kwietnia rozpocznie się kurs przygotowawczy dla kandydatów do pierwszej klasy szkoły muzycznej I stopnia. Kurs ten odbędzie się w następujących terminach:  14; 18; 20 i 21 kwietnia od godziny 17.

KURS JEST BEZPŁATNY.


Zapraszamy wszystkich kandydatów.

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts