Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Zasady organizacji pracy ZPSM w Elblągu
od dnia 20 grudnia 2021 r.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 20 grudnia do dnia 9 stycznia 2021 r. nauka w ZPSM w Elblągu będzie przebiegała w następujący sposób:

I. W OSM I st.

  1. W klasach I - III tryb stacjonarny dla wszystkich zajęć edukacyjnych ogólnokształcących i artystycznych.
    Uczniowie będą mogli korzystać z zajęć świetlicowych oraz obiadów w szkolnej stołówce wg dotychczasowych zasad.
    (podstawa prawna - § 3 ust.4 rozporządzenia).
  2. W klasach IV - VI

a) tryb zdalny dla wszystkich zajęć edukacyjnych ogólnokształcących i ogólnomuzycznych,

b) tryb hybrydowy dla indywidualnych zajęć instrumentalnych tzn. nauczyciel w uzgodnieniu z uczniem i jego prawnymi opiekunami decyduje o sposobie realizacji zajęć , w zależności od indywidualnej sytuacji ucznia lub nauczyciela.

II. W OSM II st.

  1. W klasach I - VI

a) tryb zdalny dla wszystkich zajęć grupowych,

b) tryb hybrydowy dla indywidualnych zajęć instrumentalnych tzn. nauczyciel w uzgodnieniu z uczniem i jego prawnymi opiekunami decyduje o sposobie realizacji zajęć , w zależności od indywidualnej sytuacji ucznia lub nauczyciela.

III. W PSM I st. oraz w PSM II st.

 

  1. Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się w sposób zdalny.
  2. Indywidualne zajęcia instrumentalne odbywają się w sposób hybrydowy tzn. nauczyciel w uzgodnieniu z uczniem i jego prawnymi opiekunami decyduje o sposobie realizacji zajęć , w zależności od indywidualnej sytuacji ucznia lub nauczyciela.

 

W indywidualnych przypadkach, w odniesieniu do uczniów, którzy nie mają możliwości realizowania zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, dyrektor ZPSM w Elblągu zorganizuje inny tryb niż obowiązujący powyżej.

Zajęcia w trybie zdalnym będą odbywać się z wykorzystaniem platformy TEAMS, wg dotychczasowego planu lekcji.

Nauczyciele prowadzący poszczególne zajęcia będą informować uczniów i ich rodziców o ewentualnych zmianach oraz innych szczegółowych rozwiązaniach poprzez dziennik elektroniczny Mobireg, pocztę e-mail oraz ewentualnie telefonicznie.

Przypominam, że 7 stycznia jest w naszej szkole dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych tzw. Dzień Dyrektorski.

Dyrektor ZPSM w Elblągu

Andrzej Korpacki

 
PDF Drukuj Email

Tu można zapoznać się z kalendarzem wydarzeń muzycznych w naszej szkole. W zawiązku z panującą sytuacją epidemiologiczną mogą nastąpić zmiany

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Cudowna recenzja na temat ostatniego koncertu Mikołaja Wojciechowskiego -  absolwenta naszej szkoły w klasie wiolonczeli Pani Moniki Juszko


Zapraszamy do lektury :)
 
PDF Drukuj Email

Marta Michalska - Pedersen uczennica p. Moniki Juszko zdobyła II miejsce w IX Ogólnopolskim  Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie - rekomendowanym przez MKiDN. Gratulacje!!!


 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts