Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Marta Michalska - Pedersen uczennica p. Moniki Juszko zdobyła II miejsce w IX Ogólnopolskim  Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie - rekomendowanym przez MKiDN. Gratulacje!!!


 
PDF Drukuj Email

"Talent i praca receptą na sukces"

Jagoda Ingielewicz, niespełna dwunastoletnia saksofonistka z Elbląga, która na co dzień jest uczennicą szóstej klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia od początku swojej nauki wykazuje zamiłowanie do muzyki i potwierdza, że talent i praca to jej recepta na sukces.

O zdobytym przez nią Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym w Łodzi już informowaliśmy. Tym razem Jagoda stanęła do międzynarodowego multidyscyplinarnego konkursu muzycznego, którego organizatorem była francuska organizacja OPUS ARTIS PARIS. W związku z sytuacją epidemiczną konkurs przeprowadzony został w formule online. Uczestniczyli w nim młodzi muzycy z niemal wszystkich kontynentów. I tym razem międzynarodowe jury potwierdziło wysoki poziom artystycznych umiejętności Jagody. Wygrała w swojej grupie wiekowej otrzymując "First Prize with Honorable Mention" (pierwszą nagrodę z wyróżnieniem). W uznaniu tych dokonań Fundacja Elbląg przyznała jej tegoroczne stypendium z Funduszu Młodych Talentów.

Serdecznie gratulujemy  uczennicy, jej akompaniatorce Pani Eugenii Mazur oraz nauczycielowi prowadzącemu Panu Wiesławowi Pająkowi i życzymy im dalszych sukcesów!

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu


 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

 

 


Uwaga!

Odpłatność za obiady dla wszystkich uczniów na październik wynosi 84,00 zł.

Odpłatności na konto proszę dokonywać od 01,10,2021 do

do 15,10,2021 r. ( data księgowania)

Nr. konta NBP O / Olsztyn 68 1010 1397 0005 3413 9134 0000

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts