Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

W sobotę 18 grudnia 2010 roku uczniowie naszej szkoły zagrali na koncercie kolęd w Ośrodku Kultury w Młynarach. W koncercie wzięli udział soliści, zespoły oraz mała orkiestra prowadzona przez dyrektora mgr Bogusława Stolarskiego. Jest to już drugi świąteczny koncert w tej miejscowości i być może tradycją stanie się  uświetnianie przez naszych uczniów przedświątecznego okresu.

Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

 

 

 

 
PDF Drukuj Email

Wielki sukces odniósł uczeń naszej szkoły - pianista Adam Piórkowski. Na bardzo prestiżowym ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ludwika Stefańskiego i Haliny Czerny-Stefańskiej otrzymał on III miejsce. Ponadto Jury tego konkursu uhonorowało Adama dyplomem uznania za wykonanie utworu J. Zarębskiego "Róże i ciernie" op.13. Dyplomu można zobaczyć w zakładce "Osiągnięcia uczniów".

Serdecznie gratulujemy!!!!!

 
PDF Drukuj Email

 W dniach 22-24 października nasi uczniowie uczestniczyli w KURSIE DLA UCZNIÓW KLAS WALTORNI SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA. Organizatorem była Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni. Kurs prowadził znakomity waltornista dr DARIUSZ MIKULSKI. Jest on laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych, zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Obecnie pracuje jako dyrygent oraz waltornista oraz dyrektor Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. 

Udział w tym kursie był dla naszych uczniów bardzo ważnym wydarzeniem, wrócili z wieloma nowymi  doświadczeniami i pełni zapału do pracy.

 
PDF Drukuj Email

Miłośnicy gitary!

Jeśli kochacie muzykę, a w szczególności tę z gitarą w roli głównej - nie może Was zabraknąć w Elblągu na I Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w dniach od 31 marca do 3 kwietnia 2011!
Tu znajdziecie wszystko:

   
      możliwość wysłuchania koncertów w wykonaniu wirtuozów gitary, również z towarzyszeniem orkiestry,
    *
     lekcje z wyjątkowymi Pedagogami - mistrzami instrumentu,
    *
      muzykowanie w barokowym zespole kameralnym, który stworzą uczestnicy Spotkań pod kierownictwem prof. Marcina Zalewskiego,
    *
      udział w pięknej, choć niełatwej rywalizacji konkursowej,
    *
      wieczorne spotkania przy dobrej muzyce i doborowym towarzystwie.

Regulamin oraz szczegółowe informacje ZNAJDZIECIE w zakładce KONKURSY oraz na stronie internetowej www.spotkaniagitarowe.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy

 
PDF Drukuj Email

W dniu 26 października 2010 roku dwoje naszych uczniów

Karolina Nowotczyńska - skrzypaczka, oraz

Adam Piórkowski - pianista

odebrało stypendia przyznawane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2009/2010.

Taki honor spotkał naszych uczniów po raz pierwszy w historii szkoły. Karolina i Adam, uczniowie OSM II stopnia, zostali wybrani spośród 135 najzdolniejszych uczniów szkół muzycznych w Polsce. Zasłużyli sobie na to wyróżnienie za swoje sukcesy odnoszone w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 

 

 
«PoczątekPoprzedni515253545556575859DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts