Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Bal karnawałowy

Dnia 23.02.2017r odbyła się zabawa karnawałowa dla klas 1-5 OSM I stopnia. Dzieci przebrały się za rozmaite postacie z bajek i filmów, były biedronki, księżniczki, piraci, kowboje, kotki, myszki itp. Podczas dwugodzinnego balu odbyły się liczne konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej balu a także wyłonione zostały osoby, które najładniej się bawiły i miały pomysłowe przebranie.

Te i inne zdjęcia w Galerii

fot. E.Godlewska

 

 
PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

Tuż przed feriami, w piątek 20.01.2017 odwiedziliśmy  Braniewskie Centrum Kultury z audycją  " W muzycznej rodzinie" Na nasz występ przyszło ponad 200 dzieci ze szkół i przedszkoli. Zaprezentowaliśmy uczniów podstawowej i średniej szkoły oraz ich instrumenty:) .

Koncert poprowadziła i akompaniowała p.Aleksandra Serocka  z pomocą p.Natalii Dłużniewskiej i p.Anny Fiedeń.

Więcej zdjęć w galerii

 
PDF Drukuj Email

JAK ORKIESTRA TO Z MUZYCZNĄ!

 


11 stycznia na Sali koncertowej ZPSM odbył się 1 szkolny finał WOŚP, który rozpoczęła przejmującym przemówieniem Pani neonatolog Barbara Chomik. Podczas wspólnej zabawy nie obyło się bez wzruszających występów solistów, zespołów tanecznych, szkolnych chórów oraz orkiestry drugiego stopnia. Można było posilić się przepysznymi ciastami i sałatkami, zakupić prace wykonane przez dzieci, pomalować sobie buźki oraz wziąć udział w licytacjach. Następnego dnia nadal maluszki sprzedawały swoje dzieła. Przez te 2 dni zebraliśmy aż 4870zł. Nie spoczęliśmy na laurach. W niedzielę 13 wolontariuszy z naszej szkoły ruszyło na podbój ulic z serduszkami. Wynik zbiórki przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. I tak z imprezy szkolnej oraz z puszek wolontariuszy uzbieraliśmy aż 12 356,49zł, które przekazaliśmy do Sztabu w Jegłowniku. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie naszych klas 2a, 3a, 5a pierwszego stopnia oraz ich rodzicom, samorządowi uczniowskiemu, dyrekcji, nauczycielom szkoły i wszystkim zaangażowanym osobom. Dziękujemy również darczyńcy, który podczas Finału WOŚP odbywającego się w Jegłowniku wylicytował tort, a następnie przekazał go dla dzielnych wolontariuszy ZPSM.

Joanna Cygan, Joanna Gałązka, Edyta Godlewska

Więcej zdjęć w galerii. 
PDF Drukuj Email

 

Serdecznie zapraszamy na I Szkolny Finał WOŚP, który odbędzie się w środę 11 stycznia 2017 r. o godzinie 16:30 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. W programie liczne atrakcje:


-występy solistów

-występ szkolnego chóru

-występ orkiestry szkolnej

-kiermasz ciast

-malowanie twarzy

-licytacje

-sprzedaż prac wykonanych przez dzieci ZPSM

I wiele innych.

 

Organizatorzy

2a, 3a, 5a OSM 1 stopnia

Zapraszamy do podglądania wydarzenia z Naszego finału na stronie https://www.facebook.com/jeglownik/?fref=ts

 

 

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts