Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

 

 

 

Szanowni Państwo!
Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w III Elbląskim Konkursie Pianistycznym. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 29-30.05.2020 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Zaproszenie do przewodniczenia obradom jury przyjął prof. dr hab. Robert Marat z Akademii Muzycznej w Łodzi.
Podczas konkursu odbędą się konsultacje z psychologiem muzyki dr Magdaleną Gliniecką-Rękawik, warsztaty tańca dawnego prowadzone przez Magdalenę Warżawę z Pracowni Zespołów Muzyki Dawnej w Gdańsku oraz prezentacja instrumentów firmy Yamaha. Udział w imprezach towarzyszących konkursowi jest bezpłatny.
Prosimy o przekazanie informacji o EKP wszystkim nauczycielom fortepianu w Państwa szkole.
Do zobaczenia w gościnnym Elblągu!

 
PDF Drukuj Email

WESTERPLATTE


We wtorek - 17 września 2019 r. - klasy II a i b oraz IV OSM II stopnia pod opieką p. A. Karpińskiej, p. J. Kuchty i p. B. Steć wzięły udział w edukacyjnym rejsie na Westerplatte zorganizowanym przez p. A. Pazdykę. Podążając za przewodnikiem, uczniowie poznali historię miejsca, walk i późniejszych losów polskiej placówki żołnierskiej. Usłyszeli też przejmującą opowieść o okrucieństwie czasu wojny, o trudnych decyzjach dowództwa i determinacji oraz honorowym zachowaniu Polaków. Wyjazd - choć w dosyć niesprzyjającą pogodę - okazał się być lekcją historii i obywatelstwa w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

 

 
PDF Drukuj Email

WYPRAWKA SZKOLNA

Wyprawka szkolna na rok 2019/2020 przewidziana jest dla uczniów: słabowidzących, niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją, z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej,posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników obejmuje uczniów uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do klasy III - VI OSM II stopnia.

Wniosek należy złożyć  do 11 września 2019r.

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników obejmuje uczniów uczęszczających w roku szkolnym 2018/2019 do klasy IV - VI OSM II stopnia.

Wniosek należy złożyć do 17 września 2018r.

 

STYPENDIUM SZKOLNE

Prawo do pomocy socjalnej przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Elbląg. Próg dochodowy: wynosi 528 zł netto miesięcznie na osobę w gospodarstwie domowym.

WNIOSEK NALEŻY SKŁADAĆ W URZĘDZIE MIASTA w pokoju 312,do dnia 15.09.2019r.

 
PDF Drukuj Email

RADA PEDAGOGICZNA inaugurująca rok szkolny 2019/20 odbędzie się
w piątek
, 30 sierpnia, o godzinie 1100.

Spotkanie nauczycieli pionu ogólnokształcącego -
o godzinie 1000

 

 
PDF Drukuj Email

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W ZESPOLE PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W ELBLĄGU

(sala koncertowa)

2 WRZEŚNIA 2019r. ( poniedziałek )


KLASY 1 OSM I STOPNIA (SZKOŁA PODSTAWOWA) - SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI -
godzina 830 (uczniowie w klasie 107 I piętro, rodzice spotkanie w stołówce szkolnej)


ROZPOCZĘCIE DLA KLAS 1 - 4 OSM I ST. godzina 900
KLASY 5 - 6 OSM I st. oraz
I - VI OSM II st. godzina 1100


ROZPOCZĘCIE DLA UCZNIÓW PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II STOPNIA
(szkoła popołudniowa) godzina 1300

 

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts