Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

WYPRAWKA  SZKOLNA

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników w roku szkolnym 2016/2017 przysługuje uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczającym do klas:

- 6 OSM I stopnia,

- III - VI OSM II stopnia

Wnioski oraz informacje szczegółowe można uzyskać u pedagoga szkolnego.

Wniosek należy złożyć do pedagoga do dnia 08 IX 2016 r.

 

 
PDF Drukuj Email

Rada Pedagogiczna inaugurująca rok szkolny 2016/17
odbędzie się
w środę 31 sierpnia o godzinie 1200

 

 
PDF Drukuj Email

PIANISTA PIERWSZA KLASA to koncert w wykonaniu najmłodszych mistrzów fortepianu, który odbył się w sali koncertowej ZPSM w Elblągu 20.06.2016. Przed licznie zgromadzoną publicznością złożoną z nauczycieli, rodzin i przyjaciół zaprezentowali się : Wiktor Zdanowski, Maja Czurak, Agnieszka Gietka, Julia Jabłońska ,Alicja Kulkowska, Maciej Markowski, Aleksander Piotrowski, Nadia Wańdoch, Leszek Wójcik, Natalia Ziniewicz, Lena Bernat, Weronika Myśliwiec, Marcin Olewniczak, Anna Perucka, Nadia Rożentalska, i Anastazja Storoniak. Pierwszoklasistów przygotowały Panie: Małgorzata Kocemba, Galina Parfenowa, Barbara Grzelachowska, Natalia Dłużniewska, Aleksandra Serocka i Anna Gierszewska. Każdy z młodych wykonawców zagrał 2 utwory. Na koniec w uznaniu całorocznej pracy  każdy z wykonawców otrzymał pamiątkowy medal. Koncert poprowadziłą Pani Agnieszka Stankowska.

 
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Dla dzieci od dorosłych, czyli huragan śmiechu

 

Z okazji Dnia Dziecka w sali kameralnej naszej szkoły zrobiło się bajkowo. Na scenie fortepian ukryty w baśniowym lesie, za kulisami aktorzy, na fotelach - dzieci... jakieś zaaferowane, zaczarowane, czymś zajęte. To ich święto i to właśnie dla nich na scenie pojawili się jedyni
w swoim rodzaju aktorzy - nauczyciele, rodzice i dyrektor szkoły. Nieco odmienieni - poprzebierani, czasem groźni, częściej zabawni i grający całym sercem dla swoich podopiecznych Czerwonego Kapturka oraz Jasia i Małgosię. Na pewno wiadomo jedno - współpraca nauczycieli i rodziców sprawiła mnóstwo radości wszystkim. Trudno orzec, kto bawił się lepiej. Na koniec uczniowie otrzymali słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.

Aż żal, że taki dzień jest tylko raz w roku :)

 

 

 

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts