Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

Informujemy, że można ubiegać się o STYPENDIUM ARTYSTYCZNE MIASTA ELBLĄG. Termin składania podań do 15 grudnia b.r. Regulamin oraz druk wniosku można pobrać ze strony Urzędu Miejskiego - Wydział Kultury.

 
PDF Drukuj Email
Dominika Borowska , wszechstronnie uzdolniona uczennica kl.V OSM II st. , na uroczystości rozdania dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 
PDF Drukuj Email

Z patriotycznym uśmiechem w 98. rocznicę odzyskania niepodległości

10.11.16 r. w sali koncertowej naszej szkoły odbyła się akademia z okazji 11 listopada.

W patriotyczny nastrój wprowadziły audytorium chóry I i II stopnia ZPSM prowadzone
przez p. M. Drózdę-Kulkowską. Podniosły ton podtrzymały orkiestry I i II stopnia ZPSM dyrygowane przez p. M. Krężlewskiego. Po muzycznej ilustracji patriotyzmu uczniowie przygotowani przez p. A. Karpińską i p. K. Wasilewskiego z mistrzowskim wyczuciem dystansu zaprezentowali współczesny portret Polaków.

Uroczystość świetnie wprowadziła nas w państwowe obchody 98. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości.

for. dyr. W. Pająk

Więcej zdjęć w galerii.

 
PDF Drukuj Email

 

W październiku 2016 roku klasa 5a OSM 1 stopnia, wraz z wychowawczynią Joanną Cygan zorganizowała w szkole zbiórkę pieluszek i mokrych chusteczek dla Pomorskiego Hospicjum dla dzieci. Wynik zbiórki bardzo nas zaskoczył. Dzięki uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły uzbieraliśmy aż 55 paczek chusteczek oraz 32 opakowania pieluszek! Zebrane rzeczy zanieśliśmy w miejsce zbiórki do Starej Mydlarni na ulicy Bałuckiego 12A w Elblągu, skąd za pośrednictwem organizatorki elbląskiej zbiórki Pani Kamili trafią prosto do hospicjum. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc.


 

 

 
PDF Drukuj Email

W czwartek 27 października w naszej szkole odbył się BAL JESIENI. Na balu bawiły się grzybki, jesienne drzewka, kasztany oraz wiele rożnych zwierzątek: liski, jeżyki, wiewiórki i inne. Barwną galerię przebranych dzieci można obejrzeć w naszej galerii zdjęć. ZAPRASZAMY.

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts