Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

W czwartek 27 października w naszej szkole odbył się BAL JESIENI. Na balu bawiły się grzybki, jesienne drzewka, kasztany oraz wiele rożnych zwierzątek: liski, jeżyki, wiewiórki i inne. Barwną galerię przebranych dzieci można obejrzeć w naszej galerii zdjęć. ZAPRASZAMY.

 
PDF Drukuj Email

Miło nam poinformować, że nasza uczennica MAGDALENA GOLJANEK z kl.V OSM II st. ( fortepian ) została stypendystką Funduszu Młodych Talentów Fundacji Elbląg.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW.

 

 

 
PDF Drukuj Email

Uff po wielotygodniowych przygotowaniach, pilnowaniu procedur, przeszkalaniu dzieci i młodzieży dzisiaj tj. 17października równo o godzinie 12:00 "podnieśliśmy rękawicę" i stanęliśmy do próby bicia rekordu GUINNESSA  w resuscytacji krążeniowo oddechowej. Cała sztuka polegała na tym, aby we wszystkich instytucjach w Polsce, które zgłosiły się do próby pobicia rekordu w jednoczesnym czasie przeprowadziły lekcję resuscytacji krążeniowo oddechowej. Przy jednym fantomie mogło się znajdować maksymalnie 10 uczestników+ jeden specjalista z uprawnieniami KPP. Nagranie, zdjęcia, 2 specjalistów w roli niezależnych świadków i innych osób. Wszystko wskazuje na to, że wszystkie procedury zostały zachowane. Na wynik ostateczny niestety musimy trochę poczekać. Jednak już dzisiaj dziękujemy dzieciom z klasy 2a, 3a, 5a OSM I0, 1a oraz 3a II0. Dzieciaki wykazały się hartem ducha, profesjonalizmem i niezwykłym zaangażowaniem. Dziękujemy dzielnym strażakom z JGR 1 i JGR2 w Elblągu za ogromne wsparcie.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji na stronie
https://www.facebook.com/events/1800110066893062/

Dziękujemy też mediom, które nam towarzyszyły :

http://dziennikelblaski.pl/391026,Bili-rekord-w-udzielaniu-pierwszej-pomocy.html
http://www.portel.pl/wiadomosci/takich-cwiczen-nigdy-dosc/93473

http://info.elblag.pl/40,47576,Dzieci-udowodnily-ze-wiedza-jak-pomoc-Zobacz-jak-w-Elblagu-wygladalo-bicie-rekordu-z-WOSP.html

Joanna Cygan

Joanna Gałązka

Edyta Godlewska

Bogda Sienkiewicz


 
PDF Drukuj Email

We wrześniu klasy V OSM I stopnia uczestniczyły w ciekawych lekcjach historii dotyczących życia w Starożytnym Rzymie. Podczas zajęć uczniowie korzystali z projektu edukacyjnego realizowanego przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu pt. "Skrzynia pełna tajemnic". Dzięki temu mogli wcielić się w rolę rzymskiego legionisty i poznać przedmioty używane w Starożytności. Lekcje były też świetną zabawą i dowodem na to, że nauka nie musi być nudna.


 
PDF Drukuj Email

Uwaga Rodzice !

Dnia 14 X 2016 r.(piątek) nie ma zajęć dydaktycznych.

W tym dniu Szkoła będzie otwarta w godzinach 700 - 1500.

W tych godzinach dyżur pełni świetlica szkolna.

Stołówka i sklepik szkolny będą nieczynne.

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts