Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

18 i 19 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty pianistyczne. Uczniowie i nauczyciele sekcji fortepianu szkolili się pod okiem wybitnego pedagoga, eksperta CEA, Pani Anny Borkowskiej.

 

 
PDF Drukuj Email

6 grudnia klasa 5a OSM 1stopnia razem z wychowawczynią Joanną Cygan odwiedziła małych pacjentów aż na pięciu oddziałach dwóch elbląskich szpitali. Uczniowie rozdawali pluszaki, śpiewali kolędy, piosenki z bajek oraz grali na trąbce. Przekazaliśmy zabawki do świetlicy oddziału pediatrycznego w WSZ. Nie obyło się bez wzruszeń i słów wdzięczności rodziców małych pacjentów. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za pomoc i wsparcie w realizacji akcji.


 

 
PDF Drukuj Email

 

 

Do pobrania harmonogram przesłuchań

 
PDF Drukuj Email

Informujemy, że można ubiegać się o STYPENDIUM ARTYSTYCZNE MIASTA ELBLĄG. Termin składania podań do 15 grudnia b.r. Regulamin oraz druk wniosku można pobrać ze strony Urzędu Miejskiego - Wydział Kultury.

 
PDF Drukuj Email
Dominika Borowska , wszechstronnie uzdolniona uczennica kl.V OSM II st. , na uroczystości rozdania dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

 

 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts