Home
Aktualności
PDF Drukuj Email

 

 
PDF Drukuj Email

Insta.Ling wprowadzony od w naszej szkole pomaga nie tylko w efektywnym utrwalaniu słówek z języka angielskiego, ale i ze znajomości ortografii.


Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia radzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania ? jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

Jak wygląda nauka z Insta.Ling?

Uczeń rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Aplikacja uwzględnia więcej niż jedną prawidłową odpowiedź, pozwalając na stosowanie synonimów. W przypadku błędu wyświetlana jest poprawna odpowiedź. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie. Dzięki temu słówka, z którymi uczeń nie ma żadnych problemów, pojawiają się rzadziej, a uczeń może poświęcić więcej uwagi tym problematycznym.

Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

 
PDF Drukuj Email

CIĘŻKA PRACA POPŁACA

W piątek - 19 stycznia - uczniowie szkoły muzycznej powitali ferie. Dwutygodniowe rozstanie ze szkołą poprzedzone zostało akademią podsumowującą I semestr roku szkolnego 2017/2018. Na scenie kolejno pojawiło się 50 uczniów wyróżnionych jako Najlepsi z najlepszych.

Tytuł PRIMUS INTER PARES otrzymały Martyna Matysiak (średnia 5,71) - najlepsza w OSM I stopnia i Zuzanna Borowska (średnia 5,67) - najlepsza w OSM II stopnia.


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy sukcesu!


Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w nauce i udanego zimowego wypoczynku

Nauczyciele

 

 
PDF Drukuj Email

W okresie przerwy świątecznej

tj. w dniach 27 - 29 grudnia b.r. szkoła będzie otwarta

w godz. 800 - 1400.

W soboty 23 i 30 XII - szkoła będzie zamknięta.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

 

 
PDF Drukuj Email

Mamy Małego Mistrza!!!

 

 

 

W dniach 11-12 listopada 2017 roku uczennica naszej Szkoły Zuzanna Tomaka, wzięła udział w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym "I pierwszak może być mistrzem" w Warszawie. Wspaniały występ Zuzanny został doceniony przez Jurorów. Spośród 110 wykonawców Zuzanna została wyróżniona tytułem Mistrza. Uczennicę przygotowała do Konkursu pani Natalia Dłużniewska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«PoczątekPoprzedni11121314151617181920DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts