Home Elbląski Konkurs Pianistyczny

Szanowni Państwo!

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Elbląskim Konkursie Pianistycznym. Druga jego edycja odbędzie się w dniach 18-19.05.2018 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Zaproszenie do przewodniczenia obradom jury przyjął prof.dr hab. Wojciech Świtała z Akademii Muzycznej w Katowicach.

Prosimy o przekazanie informacji o imprezie wszystkim nauczycielom fortepianu w Państwa szkole.

Podajemy harmonogramy prób i przesłuchań II Elbląskiego Konkursu Pianistycznego. Występy konkursowe odbędą się na fortepianie Yamaha w sali koncertowej ZPSM. Informujemy, że wjazd do szkoły jest od ul. Kosynierów Gdyńskich. Szkoła ma duży bezpłatny parking. Uczestnicy będą mogli korzystać z sal do ćwiczeń oraz sali kameralnej. Serdecznie zapraszamy na piątkowe e-szkolenie drJadwigi Śmieszchalskiej "Fizyczne i mentalne przygotowanie do konkursów pianistycznych". Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o odbytym szkoleniu. Po południu przedstawiciel firmy Yamaha zaprezentuje najnowsze instrumenty. W sobotę będzie na Państwa czekała psycholog muzyki dr Magdalena Gliniecka - Rękawik. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji. Udział we wszystkich imprezach towarzyszących konkursowi jest bezpłatny.

Do zobaczenia w gościnnym Elblągu!

Do pobrania:

Regulamin EKP