Home Warsztaty na temat wibracji

Dnia 8.X.2018 w sali koncertowej ZPSM, z inicjatywy kierownika Sekcji Instrumentów Strunowych, Moniki Juszko, odbyły się warsztaty na temat wibracji dla skrzypków 3 i 4 klas OSM I st.
Spotkanie to zorganizowali i wspólnie poprowadzili nauczyciele gry na skrzypcach naszej szkoły: Hanna Bereza, Jolanta Fuławka, Anna Fiedeń, Katarzyna Przyborowska, Martyna Szabłowska, Jacek Stolarski.
Uczniowie dowiedzieli się jak ważnym elementem gry na skrzypcach jest wibracja i pod czujnym okiem pedagogów realizowali wprowadzone przez nich podczas zajęć ćwiczenia. Warsztaty przyniosły zamierzony efekt. Uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem zdobywając nową umiejętność, którą będą w dalszym ciągu rozwijać podczas indywidualnych zajęć gry na instrumencie.

Więcej zdjęć w galerii