Home Podsumowanie konkursu "Polak przez wielkie P"

Podsumowanie konkursu "Polak przez wielkie P"

Podczas akademii z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zostały ogłoszone wyniki konkursu "Polak przez wielkie P". Zadaniem klas 1-6 OSM I st. było przygotowanie plakatu, a klas I-VI OSM II st. prezentacji na temat Polaka/ Polki, którzy znacząco wpisali się w karty naszej niepodległej historii.

Plakat przygotowało 11 klas, zaś prezentację multimedialną 6 klas. Wyłoniono 3 zwycięzców:

1) 1.a (wych. J. Gałązka) "Józef Piłsudski" - najlepszy plakat w kategorii klas 1-3 OSM I st.

2) 4.b (wych. O. Witkowska) "Wanda Rutkiewicz" - najlepszy plakat w kategorii klas 4-6 OSM I st.

3) Ib (wych. J. Pietrzak) "Jan Paweł II" - najlepsza prezentacja w kategorii klas I-VI OSM II st.

Nagrody dla zwycięzców oraz słodkości dla wszystkich uczestników konkursu ufundowali rodzice uczniów klasy 5.a OSM I st.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w realizację projektu.

Koordynatorki szkolnego projektu "Dla Niepodległej": A. Karpińska, J. Kuchta, A. Pazdyka
i B. Steć