Home Osiągnięcia uczniów Osiągnięcia pozamuzyczne
OsiągnięciaPozamuzyczne
PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

Konkurs piosenki angielskiej

 

Zuzia Borowska, pierwsze miejsce(n-l O. Witkowska)


Olga Skonieczna, drugie miejsce (n-l K.Kacała)

Konkurs z literatury angielskiej BookwormBlanka Boleska, czwarte miejsce (n-l O.Witkowska)

Konkurs kuratoryjny z j. angielskiegoMałgorzata Mazur - laureat (n-l O.Witkowska)

 
PDF Drukuj Email

Sukcesy "muzycznych sportowców"

W ostatnim czasie odbyły się zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Uczniowie naszej szkoły zakończyli rywalizację sukcesami. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentacja dziewcząt w składzie Zofia Lewandowska i Klaudia Nowotczyńska zajęły pierwsze miejsce na szczeblu miejskim i rejonowym, zapewniając sobie awans do Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży. Drugi zespół w składzie Wiktoria Godlewska, Zuzanna Postek zajęła 3 miejsce w mieście. W kategorii chłopców zespół w składzie Antoni Borycki, Franciszek Nowak zajęli 3 miejsce na szczeblu miejskim.
Wśród uczniów gimnazjów zespoły dziewcząt  Magdalena Golianek, Weronika Glaubert, jak i chłopców Michał Kamiński, Jakub Szmigiel, Paweł Szukiewicz zajęły 2 miejsce w Elblągu. Uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Andrzej Korpacki, Przemysław Marusa, Konrad Wasilewski.

 
PDF Drukuj Email

31 maja 2014 roku rozegrała się na ulicach naszego miasta historyczna gra dydaktyczna pod hasłem "Odkrywamy dawny Elbląg".

W historycznych zmaganiach brało udział 8 drużyn z elbląskich gimnazjów. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

  • Dominika Borowska
  • Wiktor Lewandowski
  • Dariusz Nowak

pod opieką Pani Anny Karpińskiej zajęła I miejsce.

Gratulujemy sukcesu i wiedzy na temat naszego miasta.


 
PDF Drukuj Email

 

Sukcesy muzycznych sportowców.

 W dniu 05.03.2014, w Ostródzie, odbył się finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Naszą Szkołę na tej imprezie sportowej reprezentowali Julita Głąb i Anna Grabowska w kategorii dziewcząt, oraz Wiktor Lewandowski i Dariusz Nowak w kategorii chłopców. Nasze drużyny nie miały sobie równych w grudniowych eliminacjach miejskich, zajęły 1 miejsca, pozostawiając w tyle bardziej usportowione szkoły. Zawody rejonowe też zakończyły się sukcesem i zarówno zespół dziewcząt, jak i chłopców wywalczył awans na finał wojewódzki. W finale Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży nasze drużyny zajęły 7 miejsca. Sportowców przygotowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego, pan Przemysław Marusa i Konrad Wasilewski.

Serdeczne gratulacje.

         

 
«PoczątekPoprzedni1234DalejOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Stopka

 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

ul. Traugutta 91

82-300 Elbląg

Free joomla layouts