Zuzia Borowska, pierwsze miejsce(n-l O. Witkowska)

Olga Skonieczna, drugie miejsce (n-l K.Kacała)

Blanka Boleska, czwarte miejsce (n-l O.Witkowska)

Konkurs kuratoryjny z j. angielskiego

Małgorzata Mazur - laureat (n-l O.Witkowska)

Sukcesy "muzycznych sportowców"

W ostatnim czasie odbyły się zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Uczniowie naszej szkoły zakończyli rywalizację sukcesami. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentacja dziewcząt w składzie Zofia Lewandowska i Klaudia Nowotczyńska zajęły pierwsze miejsce na szczeblu miejskim i rejonowym, zapewniając sobie awans do Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży. Drugi zespół w składzie Wiktoria Godlewska, Zuzanna Postek zajęła 3 miejsce w mieście. W kategorii chłopców zespół w składzie Antoni Borycki, Franciszek Nowak zajęli 3 miejsce na szczeblu miejskim.
Wśród uczniów gimnazjów zespoły dziewcząt  Magdalena Golianek, Weronika Glaubert, jak i chłopców Michał Kamiński, Jakub Szmigiel, Paweł Szukiewicz zajęły 2 miejsce w Elblągu. Uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Andrzej Korpacki, Przemysław Marusa, Konrad Wasilewski.

31 maja 2014 roku rozegrała się na ulicach naszego miasta historyczna gra dydaktyczna pod hasłem "Odkrywamy dawny Elbląg".

W historycznych zmaganiach brało udział 8 drużyn z elbląskich gimnazjów. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

• Dominika Borowska
  • Wiktor Lewandowski
  • Dariusz Nowak

pod opieką Pani Anny Karpińskiej zajęła I miejsce.

Gratulujemy sukcesu i wiedzy na temat naszego miasta.

Sukcesy muzycznych sportowców.

W dniu 05.03.2014, w Ostródzie, odbył się finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Naszą Szkołę na tej imprezie sportowej reprezentowali Julita Głąb i Anna Grabowska w kategorii dziewcząt, oraz Wiktor Lewandowski i Dariusz Nowak w kategorii chłopców. Nasze drużyny nie miały sobie równych w grudniowych eliminacjach miejskich, zajęły 1 miejsca, pozostawiając w tyle bardziej usportowione szkoły. Zawody rejonowe też zakończyły się sukcesem i zarówno zespół dziewcząt, jak i chłopców wywalczył awans na finał wojewódzki. W finale Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży nasze drużyny zajęły 7 miejsca. Sportowców przygotowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego, pan Przemysław Marusa i Konrad Wasilewski.